HAKKIMIZDA

FİZYOFORM

Türkiye’de 15 şehirde, 20’nin üzerinde merkeziyle Fizyoform, işinde uzman, kendini sürekli geliştiren ekibiyle hizmet üreten, kişiye özel sağlıklı yaşam programları hazırlayan, uygulayan ve uygulatan, uygulamalar için ergonomik, ferah ve şık mekanlar sunan, insan ve toplum sağlığına hizmet eden uzmanlar için özel eğitimler düzenleyen, sportif, eğitsel ve kültürel faaliyetleriyle ve projeleriyle toplumda sağlıklı yaşam bilincinin oluşumuna ve gelişimine katkı sağlayan bilimsel ve profesyonel yaklaşımla çalışan, saygın ve güvenilir Fizyoterapi Merkezleri Zinciridir.

 

Fizyoform;

Sağlıklı bireylere ve herhangi bir rahatsızlığı olup da spor yapmak isteyen kişilere fizyoterapist eşliğinde egzersiz yaptırmak,

Dünya’da fizyoterapide son gelişmeleri takip eden fizyoterapist ekipleriyle fizyoterapide etkili ve bilimsel yöntemlerle danışanlara hizmet vermek,

Ulusal ve uluslararası eğitim organizasyonları ile Türkiye’de fizyoterapinin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla 2010 yılında Fzt. Zafer Aksungur tarafından kurulmuştur.

 

yoga-group-classes-inside-gym
children-sport
vertebrae-physiotherapist-holding-artificial-spine
equipment-rehabilitation-interior-physiotherapy-clinic

Fizyoform
Sağlıklı Yaşam Merkezi

Henüz sizinle tanışmadıysak, sizleri merkezimizde ağırlamaktan, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi vermekten mutluluk duyarız.