HAKKIMIZDA

FİZYOFORM | Sağlıklı Yaşam Merkezi

FizyoForm Sağlıklı Yaşam Merkezi, bünyesinde Pilates, Manuel Terapi, Fitness, Klasik ve klinik masaj, Sauna, Vitamin Bar, Obezite’de egzersiz tedavisi, MS, Hemipleji, Parkinson vb. nörolojik hastalara yönelik grup terapileri ve özel rehabilitasyon teknikleri uygulanmaktadır.

Ayrıca fizyoterapistlerin buluşma noktası ve Kurs merkezi olarak da faaliyet göstermekte olan FizyoForm Sağlıklı Yaşam Merkezi Fzt. K.Zafer AKSUNGUR tarafından kurulmuştur.

Fizyoform Sağlıklı Yaşam Merkezi, “Size özel spor” sloganıyla yola çıkarak 2010 Ocak ayında Butik Spor Salonu konseptiyle hizmet sunmaya başladı. Fizyoform olarak spor önündeki fiziksel, zamansal, çevresel yaygınlaştırmayı misyon edindik.

Bunun için profesyonel bir çatı altında Fizyoterapist Antrenör, Eğitmen, Masör/Masöz, İdari ve Destek kadrolarımızı bir araya getirdik. Kısa sürede kapasitemizin yarıdan fazlasını doldurduk.

yoga-group-classes-inside-gym
children-sport
vertebrae-physiotherapist-holding-artificial-spine
equipment-rehabilitation-interior-physiotherapy-clinic

Fizyoform
Sağlıklı Yaşam Merkezi

Henüz sizinle tanışmadıysak, sizleri merkezimizde ağırlamaktan, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi vermekten mutluluk duyarız.